להתחבר להולו (Hulu) מישראל


להתחבר להולו מישראלמה זה הולו (Hulu)

הולו (Hulu), הינו שירות וידאו חינם מבית NBC ופוקס, המאפשר צפייה ישירה’, בחינם, בסדרות מבית האולפנים המשתתפים במיזם. בין שלל הסדרות תוכלו למצוא בהולו (Hulu) את Family Guy, Fringe, FlashForward, The Folloing, New girl ורבות אחרות לצפייה בחינם כנגד צפייה בפרסומות (ארוע מרענן למול הפרסומות הישראליות). מודל הכנסות זה עוקף את רשתות השידור ואפשר ליצרני התוכן להרוויח ישירות מהכנסות מהפרסומות.

מאות אלפי אמריקנים צופים בצפייה ישירה ללא תשלום, כל מה שצריך זה חיבור מהיר (10 מגה מספיק מעל ומעבר) לאינטרנט.


איך מתחברים להולו (Hulu) מישראל

השרות של הולו (Hulu) אינו זמין לצפייה של גולשים מישראל, כמו השרות בתשלום של נטפליקס. אתם מוזמנים לצפות בהודעה המייאשת משהוא המופיע באתר כאשר מנסים להתחבר לשרות מישראל.

הסיבות רבות ומגוונות אך בעיקר בגלל זכויות היוצרים ומודל ההכנסות, הרי אנחנו לא צרכנים אמיתיים של הפרסומות המשודרות.

הפתרון כמובן הינו הרשמה לשרות VPN באמצעותו תוכלו לעקוף מגבלה זו בקלות ובלי צורך בידע טכני רב.

ניתן גם להשתמש בשרותים חינמיים כגון פרוקסי ושינוי ה DNS אך, לדעתי, מאוד לא מומלץ בגלל בעיות מהירות (גם אם יש לכם כבל תת ימי) ובעיקר אבטחה.

הסבר טכני קצר – בכל התחברות לרשת ספק האינטרנט מקצה לנו כתובת יחודית (IP). כאשר אנו גולשים לאתר כמו Hulu האתר מזהה את ה IP שלנו כישראלי ומונע מאיתנו גישה לתכנים. אין אפשרות לפנות לספק האינטרנט ולבקש ממנו כתובת לא ישראלית.

הפתרון, מחליפים כתובת. לא, לא עוברים לארה”ב אלא “רוכשים” כתובת אינטרנט אמריקנית דרך שרות VPN. שרות זה נותן לנו גישה לשרת בארה”ב המקצה לנו כתובת (IP) חדש כך שאתרים אליהם אנחנו גולשים “רואים” כאילו הגענו ישירות מארה”ב. כבונוס, לעיתים, מהירות הגלישה מחוץ לישראל גדלה בזכות עקיפת ההגבלות, לכאורה, שיוצרות ספקיות האינטרנט בישראל.

מתחברים לשרות ומקבלים IP אמריקני. מאותו רגע אתם, מבחינת כול העולם אמריקאנים ויכולים להתחבר ללא מגבלות.

להסבר מפורט על גלישה חופשית לחצו כאן

לבחירת ספק VPN המתאים בדיוק לצרכים שלכם לחצו כאן

**החיבור להולו בכפוף לתנאי השרות וזכויות היוצרים באתר hulu . com

תגיות: , , ,

3 תגובות ל: "להתחבר להולו (Hulu) מישראל"

השאר תגובה